U20: Megnyert meccset veszített el a Falco

2017. március 20., 20:45
Nagy hajrával fordított a MAFC.

MAFC Budapest - Falco Vulcano Energia KC Szombathely 80:79 (20:11, 19:26, 13:21,28:21)

Morgen Ferdinánd Bajnokság (U20), 23. forduló

Szombathely, 2017.03.19.

Vezette: Nepp L., Pohánka B.

Falco KC: Kozma G. 15/9, Kovács B. 17/9, Hódi P. 12, Németh A. 9/9, Körömi L. 2 Csere: Dancsecs A. 15/12, Horváth B. 0, Németh Ba. 2, Kiss M. 1, Németh Be. 4, Józsa Sz. 2, Körmendi B. -. Edző: Váradi Kornél, Váradi Attila

Nehéz mérkőzés várt a Falco csapatára Budapesten. Jobban kezdte a mérkőzést a hazai csapat. Majd faultproblémák miatt is szerkezetet váltott a szombathelyi csapat. Ebből pozitívan jött ki a Falco, és Dancsecs tripláinak köszönhetően át is vette a vezetést. A harmadik és negyedik negyedben is jól működött az alacsony szerkezete a sárga-feketéknek és magabiztos előnnyel vágtak neki a végjátéknak, amit végül mégis sikerült megfordítania a hazai csapatnak.