U20: Küzdelmes hazai győzelem

2017. február 13., 20:36
14 pontot vertünk a szegediekre.

Falco Vulcano Energia KC Szombathely – Naturtex SZTE SZEDEÁK 73:59 (12:16, 17:16, 25:7,19:20)

Morgen Ferdinánd Bajnokság (U20), 18. forduló

Szombathely, 2017.02.11.

Vezette: Tóth K., Rokop K.

Falco KC: Kozma G. 17/9, Horváth B. 10/6, Hódi P. 20/12, Gábor M. 1, Perák D. 8 Csere: Dancsecs A. 8/3, Németh B. 3, Kiss M. 2, Körömi L. 0, Rónai R. 0, Németh Ba. 0, Kovács B. 4. Edző: Váradi Kornél, Váradi Attila, Svajda Gábor

A Naturtex SZTE-SZEDEÁK csapata látogatott szombaton az Arena Savariaba a Morgen Ferdinánd bajnokság legutóbbi fordulójában. A hazaiknál felépült Németh Balázs, de Kovács Bence bokasérülést szenvedett a hét elején, és a korábban megsérülő Durázi Krisztoferrel egyetemben hosszabb időre kidőlt. A Falco ismét dekoncentráltan és rossz ritmusban kezdte a mérkőzést. A második félidőre egy harcos és koncentrált hazai csapat futott ki. Jó védekezésüknek és jó ritmusú támadásaiknak köszönhetően a harmadik negyed végére magabiztos előnyt szerzett a Falco, és megérdemelt győzelmet aratott.