Országos fiú junior kiemelt bajnokság – felsőházi rájátszás
Szeged
2018.02.21
16:30 óra
SzEDEÁK/A- Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 77 - 80 (21-16, 17-17, 17-28, 22-19 )
Vezette: Nyilas István , Tóth Cecília

Szombathelyi KA: Friedl K. 7/3, Verasztó P. 3 , Lukács D. 11 ,Körmendi B. 23/6 , Dokmanovic M. 2
csere:Dancsecs A. 23/9, Horváth M. 2, Fritz K -, Gombkötő D.-, Gaál K. - , Bakon Cs. 7/3, Bogár A. 2
edző: Svajda Gábor , Gábor Máté

Gyenge védekezéssel kezdtük a mérkőzést, a nagyszünetben 5 pontos hátránnyal mentünk az
öltözőben. A félidőben sikerült felrázni a csapatot, védekezésünkben taktikát váltottunk, így a 3.
negyedben sikerült megfordítanunk a mérkőzést, és a megszerzett előnyt sikerült megtartani a
mérkőzés végéig.

Szombathely Sugár út Kis csarnok
2018.02.25
16:30 óra
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Budapesti Honvéd / A 91 - 81 (24-16, 27-18, 17-28, 23-19)
Vezette: Németh András, Bognár Tamás

Szombathelyi KA:Friedl K. 1,Dancsecs A. 17/3, Verasztó P. 15/9 , Lukács D. 17/6 ,Körmendi B. 19/12csere:Dokmanovic M. 2, Horváth M. 4, Fritz K -, Gombkötő D.-, Gaál K. - , Bakon Cs. 16/6, Bogár A. - edző: Svajda Gábor , Gábor Máté

Jól kezdtük a mérkőzést, a stabil védekezésünknek, és a jó támadás vezetésünknek köszönhetően 16 pontos előnnyel fordulhattunk a második játékrészre. A harmadik negyedben a budapesti gárda
mindent megtett azért, hogy megfordítsa a párharcot, könnyű kosarakkal sikerült lefaragni a
hátrányukat, és a negyed végén szinte elfogyott az előnyünk. A záró játékrészre sikerült rendezni a
sorokat, és 10 pontos győzelmet arattunk a Honvéd csapatta ellen.