Remek első félidőre nem volt válasza az OSE-nak

2022. február 25. | 19:30
Arena Savaria Munkacsarnoka

Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Németh András, Kovács Máté (Szoó László Márton)

Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U18A - MVM-OSE Lions U18 93:74 (31-11, 32-23, 6-16, 24-24)

Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U18A: Arnóczi 7/3, Horváth Á. 18/6, Kovács 19, Pallag 6, Kapui 4, Horváth Ádám József -, Hansen 15/3, Németh B. 13/9, Hansági 8/3, Rácsik -, Ökrös 3/3, Sándor P.-

Karagity Milán (vezetőedző): A mérkőzés első félidejében, tartottuk magunkat a megbeszéltekhez és a saját játékunkat játszottuk, aminek az eredményjelzőn is volt látszata. Sajnosa második félidőben az Ose egy agresszívabb védekezéssel és koncentráltabban jött ki az öltözőből mint mi, ami a harmadik negyedre rá is nyomta a bélyeget. Az utolsó negyedre azonban rendeztük a védekezésünket, valamint támadásban is jobb ritmust tudtunk mutatni, es végül győzelemmel hagytuk el a pályát. A következő héten, ezeket a hibákat igyekszünk rendbe tenni es felkészülni az Alba elleni találkozóra.

A rájátszás 2022. március 6.-án 17:00-kor folytatódik hazai pályán az Alba Fehérvár ellen.