U16: Szolnok ellen aratott győzelmet a SZOKA

2017. március 10., 21:53
A harmadik negyedben rezgett a léc.

SZOKA Szombathelyi SI – Szolnoki Sportcentrum 80:69 (25:22, 19:15, 15:19, 21:13)

Országos Kiemelt Kadett Bajnokság

Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium

2017.03.04.

Vezette: Dr Magyari Tibor, Polyák Máté

SZOKA Szombathelyi SI: Friedl K. 11, Kenéz Cs. 9, Verasztó P. 27/3, Sövegjártó Á. 4, Dokmanovic M. 14, cs.: Nárai G. 0, Gyuk Zs. 13/3, Rédei P. 2, Pásztor M. 0, Szabó B. 0, Kiss Cs 0, Gosztola G. -, edző: Váradi Attila, Gábor Máté

Gyors támadásvezetésekkel és kapkodó játékkal kezdtek a csapatok, amiből a hazaiak jöttek ki jobban az első negyed végére. A folytatásban a szombathelyiek már tíz ponttal is vezettek, de a jól küzdő szolnokiak a harmadik negyedben újra nyílttá tették a mérkőzést és egy ízben a vezetést is át tudták venni. A zárószakaszban újra a házigazdák percei következtek és megérdemelt győzelmet arattak.