A Soprontól azonban kikaptunk.

Serdülő területi alapszakasz ÉNY ”A” csoport 2 forduló
Székesfehérvár, Alba Regia Sportcsarnok
2017. október 07.

Dávid Kornél KA „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 61:62 (26:19; 16:11; 8:14; 11:18)
SZOKA: Németh Balázs(-), Németh Benjamin 5, Kovács Levente 2, Ács Olivér 10, Németh Bálint (-), Hansági Kristóf 6, Horváth Ádám 1, Büki Lóránt 24, Geröly Márton 13/3, Gönczöl Bendegúz 1, Hansen Dániel (-), Garger Zorán (-) Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba.

Váradinél Szarka Ildikó, edző: Az első félidőben 12 pontos előnyt szerzett a hazai csapat. A 3. negyed felénél, már 15 pontos előnye is volt, de a fiúk hatalmasat javultak védekezésben és nagyot küzdve kiegyenlítettek és fegyelmezett játékkal, minimális különbséggel megnyerték a mérkőzést. Ezzel a győzelemmel kivívtuk a felsőházban maradást. Sajnos a mérkőzésen bokasérülést szenvedett Horváth Ádám. Minél gyorsabb gyógyulást kívánunk neki.

Soproni SI „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 93:83 (30:27; 22: 23; 18: 15; 23:18)
SZOKA:  Kapui András 4, Németh Balázs 1, Németh Benjamin 2, Kovács Levente 4, Ács Olivér 9, Németh Bálint 3/3, Hansági Kristóf (-), Büki Lóránt 22, Geröly Márton 21/9, Hansen Dániel 1,
Gönczöl Bendegúz 3, Garger Zorán 3 Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba.

Váradinél Szarka Ildikó, edző:  A 2. félidő 5. percéig szoros mérkőzést játszottunk a nagyon összeszokott soproniak ellen. Bátran és ügyesen kosárlabdáztak a fiúk, de sajnos a fáradtság miatt a végén rossz döntéseket hoztunk. Nagyon jó mérkőzés volt, innen megyünk tovább. Gratulálunk a fiúknak a teljesítményükhöz. Védekezésünkön még sokat kell dolgozni.