Vasas Akadémia/A - Szombathelyi SI KA U14 „A” 41:87 (13:28; 14:18; 7:23; 7:18)
SZOKA: Németh Benjamin 2, Arnóczi Áron (-), Kovács Levente 10, Hanzen Dániel 4, Németh
Bálint 12, Hansági Kristóf 2, Horváth Ádám 9/6, Büki Lóránt 13, Geröly Márton 12, Gönczöl
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Szombathelyi SI KA U14 „A” - Soproni SI/A 68:66 (28:10; 12:18; 14:16; 14:22)
SZOKA: Németh Benjamin (-), Arnóczi Áron (-), Kovács Levente 15, Hanzen Dániel 3, Németh
Bálint 21/6, Horváth Ádám (-), Büki Lóránt 4, Geröly Márton 3, Ács Olivér 18, Sparks- Hollósy
Kornél (-), Kapui András (-), Garger Zorán 4.

Dombóvári Kosársuli KE - Szombathelyi SI KA U14 „A” 43:68 (14:13; 9:18; 13:24; 7:13)
SZOKA: Ökrös Márk (-), Németh Benjamin 3, Arnóczi Áron (-), Kovács Levente 8, Hanzen Dániel
2, Németh Bálint 8, Horváth Ádám 2, Büki Lóránt 27/9, Geröly Márton 6, Ács Olivér 8, Kapui
András (-), Garger Zorán 4.

A Dunántúli régió 1-4. helyezettjei csaptak össze ezen a hétvégén.

Az első mérkőzésen, a Vasas csapatával találkoztunk, akiktől szoros küzdelemben kaptunk ki az
előző fordulóban. Három alapemberük hiányzott, de nagyon jó játékkal megérdemelt győzelmet
arattunk.

A második mérkőzésen, az alapszakasz győztes Soproni SI csapata volt az ellenfél. Kevés pihenő
időnk volt a két meccs között, ennek ellenére nagyon jól kezdtük a mérkőzést, de sajnos a végére
elfáradtunk, ennek ellenére sikerült megnyernünk a mérkőzést. Nagyot küzdöttek a srácok.

A harmadik mérkőzés – 20 óra alatt a harmadik – a nagyon jó felépítésű dombóvári csapat volt.
Nehezen indult a mérkőzés, de folyamatosan felőröltük ellenfelünket, jó védekezésünkkel és extra
dobásokkal.

Nagy dicséret illeti a fiúkat, mert igyekeztek a tanult dolgokat betartani a pályán és egyre bátrabbak