Sopron

Első mérkőzés:

Szombathelyi Sportiskola U14 „B”- Tatai SE 100-43

Szombathelyi Sportiskola: Feitli Ádám 14/3; Mezőfi Marcell 9; Oláh Bálint 8; Szigetvári Máté 10; Marton Levente 8/6; Varga Boldizsár 11; Szalay Ádám 6; Botz Botond 17/3; Kovács Vid - ; Tóth Szilárd 11; Bela Patrik 2; Vass Benedek 4

A mérkőzést nagy lendülettel kezdte csapatunk. Mindenki úgy ment fel a pályára, hogy
megmutassa mit is tud igazán. Tudtuk, hogy az ellenfél szereti az 1-1 játékokat és a gyors
indításokat, így az öltözőben és az egész heti munkában erre különös hangsúlyt fektettünk. A
fiúk 100%ban azt hajtották végre, amit megbeszéltünk. Bebizonyítottuk most is, hogy ha
CSAPATKÉNT működünk, tudunk kimagaslóan jól játszani. Örömmel és jó hangulatban
vártuk a következő mérkőzésünket.

Második mérkőzés:

Szombathelyi Sportiskola U14 „B”- Soproni SI KA „B” 72-66

Szombathelyi Sportiskola: Feitli Ádám 13, Mezőfi Marcell 9; Oláh Bálint 2; Szigetvári Máté 3; Marton Levente 7; Varga Boldizsár 2; Szalay Ádám 2; Botz Botond 25/6; Kovács Vid 1; Tóth Szilárd 4; Bela Patrik 2; Vass Benedek 2

A mérkőzést a vártnál korábban kezdtük el, mert a Ricsilla csapata nem jelent meg a tornán,
így az automatikus győztessel játszottunk. A soproni csapat jó játékerőt képvisel, mindig
öröm ellenük játszani. A gyors pihenő után az öltőzőben röviden és tömören megbeszéltük
mivel tudjuk megnyerni a mérkőzést. Nem kértünk semmi mást a fiúktól csak azt, hogy úgy
menjenek ki a pályára, hogy mindent kiadnak magukból. Az első félidőben számos extra
dobást süllyesztettünk el az ellenfél gyűrűjében, amivel kellő önbizalmat szereztünk. A
harmadik negyedben játékunk kicsit visszaesett, elhittük, hogy megnyertük a mérkőzést. A
következő játékrészben már újra koncentráltan, higgadtan játszottunk és megmutattuk miért is
jó a CSAPATUNK. Gratulálunk az ellenfélnek és mindenek előtt a Srácoknak!