A Sopronnal azonban nem bírt el U14-es csapatunk.

Serdülő területi alapszakasz ÉNY ”A” csoport 2. forduló

Körmend, Városi Sportcsarnok

2016. október 8.

Szombathelyi SI KA U14 „A” - Körmendi Törpördögök 74:47 (15:11; 20:16; 17:8; 22:12)

Szombathelyi SI KA U14 „A”: Németh Ákos 2, Sipos Mátyás 11/3, Németh Benjamin 2, Kovács Levente 3, Poór Gergő 14, Lintner Kristóf 2, Tiborcz Benedek 8, Büki Lóránt 4, Viszket Krisztián 4, Varga Gergő 10, Kövesdi Zoltán (-), Varga Benedek 14 pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Az első félidőben fej-fej mellett küzdöttek a csapatok, de a 2. félidő magabiztos játékával, jó védekezéssel megérdemelt győzelmet arattunk. Ezen a mérkőzésen eldőlt, hogy maradunk az „A” csoportban, ami azért fontos, hogy minél több ilyen iramú merkőzésen tudjunk gyakorolni.

Szombathelyi SI KA U14 „A” - Soproni Sportiskola „A” 56:80 (17:15, 15:27, 12:19, 12:19)

Szombathelyi SI KA U14 „A”: Németh Ákos 4, Sipos Mátyás 16/6, Németh Benjamin (-), Kovács Levente 5/3, Poór Gergő 8, Lintner Kristóf (-), Tiborcz Benedek 7, Büki Lóránt (-), Viszket Krisztián 2, Varga Gergő 4, Kövesdi Zoltán 2, Varga Benedek 8 pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Az első negyedben, okos taktikus játékkal tartottuk magunkat. a második negyed utolsó két percében, rengeteg hibát követtünk el, ezzel meglépett a Sopron. A félidőben igyekeztünk rendezni a sorokat, de sajnos rengeteg hibával, és nem az első mérkőzésen látott jó védekezést nyújtva, megérdemelt győzelmet aratott az ellenfél.