Íme az U20-as döntő programja

2022. április 20., 22:19
Szurkoljunk együtt a helyszínen az U20-as csapatunknak

Elérkezett a végső fináléhoz az U20-as bajnokság. A 2021/2022. évi Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság Döntőjének rendezési jogát idén a Basketball Körmend Sport Kft. sportszervezete nyerte el, így az U20-as bajnoki döntőnek Körmend városa adhat otthont.

A torna összes mérkőzését élőképes linkkel a hunbasket.hu oldalon lehet figyelemmel kísérni, ám buzdítanánk a szurkolókat, hogy személyes jelenlétükkel támogassák az U20-as srácokat.

A mérkőzések díjtalanul látogathatók, belépés a Sportcsarnok főbejáratán keresztül történik.

Helyszín: Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend, Kossuth Lajos utca 36.).

 

A Döntő műsora:

 

2022. április 21. csütörtök

 

9:00 Szolnoki Olajbányász U20-Budapesti Honvéd SE U20 (MFBD 0001)

11:00 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20-SMAFC U20 (MFBD 0002)

13:00 Egis Körmend U20-MAFC U20 (MFBD 0003)

15:00 Kaposvári KK U20-NKA Pécs U20 (MFBD 0004)

16:45 Ünnepélyes megnyitó

17:30 Szolnoki Olajbányász U20-SMAFC U20 (MFBD 0005)

19:30 Budapesti Honvéd SE U20-Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 (MFBD 0006)

 

2022. április 22. péntek

 

9:00 NKA Pécs U20-Egis Körmend U20 (MFBD 0007)

11:00 Kaposvári KK U20-MAFC U20 (MFBD 0008)

13:00 SMAFC U20-Budapesti Honvéd SE U20 (MFBD 0009)

15:00 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20-Szolnoki Olajbányász U20 (MFBD 0010)

17:00 MAFC U20-NKA Pécs U20 (MFBD 0011)

19:00 Egis Körmend U20-Kaposvári KK U20 (MFBD 0012)

 

2022. április 23. szombat

 

10:00     B csoport III. – A csoport IV. (MFBD 0013) - (E) - (MFBD 0013)

12:00     A csoport III. – B csoport IV. (MFBD 0014) - (F) - (MFBD 0014)

14:00     B csoport I. – A csoport II. (MFBD 0015) - (G) - (MFBD 0015)

16:00     A csoport I. – B csoport II. (MFBD 0016) - (H) - (MFBD 0016)

 

2022. április 24. vasárnap

 

9:00 E vesztes – F vesztes (MFBD 0017) - (Mérkőzés a 7. helyért) - (MFBD 0017)

11:00 E győztes – F győztes (MFBD 0018) - (Mérkőzés az 5. helyért) - (MFBD 0018)

13:00 G vesztes – H vesztes (MFBD 0019)  - (Mérkőzés a 3. helyért) - (MFBD 0019)

15:00 G győztes– H győztes (MFBD 0020) - (Döntő) - (MFBD 0020)

 

Szerző: Landovics Márton




« Vissza az előző oldalra!


Szombathelyi Ifjú Sólymok Kosárlabda Sportegyesület - Magyar