Helyzetjelentés a junior bajnokságból: négy meccs után 2 vereség és 2 győzelem a mérleg

2016. november 09., 21:06
A Honvédot és a Fehérvárt legyőzte, a Pécstől és a Soprontól kikapott az U18-as gárda.

PVSK-Panthers - Szombathelyi Sportiskola KA 83-64 (22-11, 28-8, 14-28, 19-17)

Országos fiú junior kiemelt bajnokság

Pécs, Széchenyi Gimnázium

2016.09.30, 16:45 óra

Vezette: Földvári Tamás , Szalóki Bence

Szombathelyi KA: Kovács B. 13/9 , Körmendi B. 19/15, Németh B. 11. Kiss M. 3, Dancsecs A. 14/3 csere: Laman R. 0, Kovács M. 0, Józsa Sz. 2, Gaál K. 0, Oláh D. 0, Oláh G. 0, Bakon Cs. 2 edző: Svajda Gábor , Laki Ádám

Gyengén kezdték a szombathelyiek a mérkőzést, így a pécsiek már a félidőre tetemes előnyre tettek szert! A második félidőben a SZOKA csapata mindent megtett a győzelemért de nem sikerült a nagy hátrányt ledolgozni!

Budapesti Honvéd/B - Szombathelyi Sportiskola KA 65-85 (13-15, 17-21, 21-24, 14-25 )

Budapest, Simon János Kosárlabda Csarnok

2016.10.08, 16:00 óra

Vezette: Józsa András, Simon Kristóf

Szombathelyi KA: Kovács B. 17 , Körmendi B. 12/3, Németh B. 11. Kiss M. 4, Dancsecs A. 17/15 csere: Laman R. 3, Kovács M. 7/3, Józsa Sz. 10/6, Gaál K. 0, Peszlen P.. 0, Oláh G. 4, Bakon Cs. 0 edző: Svajda Gábor , Laki Ádám

A szombathelyi gárda végig vezetve magabiztos győzelmet aratott a Budapesti Honvéd otthonában.

Szombathelyi Sportiskola KA- Alba Fehérvár 82-81 (24-19, 20-23, 18-20,20- 19 )

Szombathely Sugár út

2016.10.20, 15:00 óra

Vezette: Tóth Kálmán, Bognár Tamás

Szombathelyi KA: Kovács B. 8 , Körmendi B. 5, Németh B. 22/3. Kiss M. 7, Dancsecs A. 19/6 csere: Laman R. 0, Kovács M. 0, Józsa Sz. 13/3, Gaál K. 0, Peszlen P.. 0, Oláh G. 5/3, Oláh D. 3/3 edző: Svajda Gábor , Laki Ádám

A két csapat a mérkőzés során végig fej-fej mellett haladt! A végjátékra kisebb előnyre tettek szert a fehérváriak de a szombathelyiek jó védekezésének és támadásainak köszönhetően sikerült megfordítani a mérkőzést. Fontos győzelmet szereztek a SZOKA fiataljai.

Soproni Sportiskola - Szombathelyi Sportiskola KA 86-54 (28-18, 19-9, 13-14, 26-13 )