Országos Kadett Bajnokság Selejtező 1. forduló

SZOKA Szombathelyi SI – Félegyházi TSI 120:33 (33:5, 27:8, 28:5, 32:15)

SZOKA Szombathelyi SI: Friedl K. 7, Kenéz Cs. 10, Verasztó P. 21, Bogár A. 2, Dokmanovic M. 13, cs.: Gyuk Zs. 19, Sövegjártó Á. 0, Nárai G. 4, Rédei P. 13, Szabó B. 16, Sipos M. 6, Varga B. 9, edző: Váradi Attila, Gábor Máté

Végig vezetve, magabiztos győzelmet arattak a szombathelyi fiatalok.

SZOKA Szombathelyi SI – Törökbálint 100:44 (24:12, 31:12, 27:16, 18:7)

Vezette: Tóth M., Fekete Cs.

SZOKA Szombathelyi SI: Friedl K. 4, Kenéz Cs. 10, Verasztó P. 17/3, Bogár A. 22, Dokmanovic M. 15, cs.: Gyuk Zs. 10, Sövegjártó Á. 4, Nárai G. 4, Rédei P. 7/3, Szabó B. 2, Sipos M. 5/3, Varga B. 0, edző: Váradi Attila, Gábor Máté

Végig vezetve, magabiztosan győztek a sportiskolások.

MAFC KS „A” – SZOKA Szombathelyi SI – Törökbálint 87:93 (25:17, 17:19, 14:18, 23:25, 8:14)

Vezette: Fekete Cs., Tóth M.,

SZOKA Szombathelyi SI: Friedl K. 11, Kenéz Cs. 14, Verasztó P. 31/6, Bogár A. 8, Dokmanovic M. 7, cs.: Gyuk Zs. 20, Sövegjártó Á. 0, Nárai G. 2, Rédei P. 0, Szabó B. 0, Sipos M. 0, Varga B. 0, edző: Váradi Attila, Gábor Máté

A torna utolsó mérkőzésén a két veretlen csapat találkozott. A MAFC-os fiatalok kezdtek jobban, a második negyed közepére már 13 ponttal is vezettek, de a félidőre a szombathelyiek hat pontra megközelítették ellenfelüket. A második félidőben a sportiskolások pillanatok alatt átvették a vezetést, de tartósan nem tudták előnyüket megtartani. A negyvenedik percig fej-fej mellett haladtak a csapatok és a lefújás pillanatában egyenlőt mutatott az eredményjelző. A hosszabbításban azonban már a szombathelyi csapat akarata érvényesült és higgadtabb játékával megszerezte a győzelmet.