Bronzérmet szerzett az U14-es csapatunk a zalaegerszegi Mini Zsiráf tornán

Két győzelem, és egy két pontos vereség a hétvége mérlege.

Mini Zsiráf Kupa

Zalaegerszeg, Ostoros Sportcsarnok

2016. október 1-2.

Körmendi Törpördögök - Szombathelyi SI KA U14 „A” 53:51 (10:22; 9:14; 19:9; 15:6)

Szombathelyi SI KA: Németh Ákos 2, Sipos Mátyás 6, Németh Benjamin 2, Kovács Levente 2, Poór Gergő 10, Lintner Kristóf (-), Tiborcz Benedek 16, Horváth Ádám 2, Büki Lóránt 4, Viszket Krisztián (-), Kövesdi Zoltán (-), Varga Benedek 7 pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Szombathelyi SI KA U14 „A” - Cakovec 53:33 (8:8, 17:14; 16:7; 12:4)

Csapat: Németh Ákos 2, Sipos Mátyás 10, Németh Benjamin 1, Kovács Levente 4, Poór Gergő 13, Lintner Kristóf (-), Tiborcz Benedek 4, Horváth Ádám 2, Büki Lóránt (-), Viszket Krisztián 13, Gönczöl Bendegúz (-) Varga Benedek 4 pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

GEN Szarajevó - Szombathelyi SI KA U14 „A” 48:53 (4:11; 17:11; 12:15; 15:16)

Csapat: Németh Ákos 9/3, Sipos Mátyás 10, Németh Benjamin 3, Kovács Levente (-), Poór Gergő 8, Lintner Kristóf 3, Tiborcz Benedek 4, Horváth Ádám (-), Büki Lóránt (-), Viszket Krisztián 8, Kövesdi Zoltán (-), Varga Benedek 8 pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Váradiné Szarka Ildikó: Nagyon hasznos nemzetközi tornán vettünk részt. Sajnos az első mérkőzésen, egy jó félidőt követően-17 pontos vezetésnél- elhittük, hogy megnyertük a mérkőzést. A második mérkőzést egy nagyon agresszív csapattal játszottuk, de bírtuk a nyomást. A harmadik meccsen, egy nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk, amely a bronzérmet jelentette a csapatnak.