Ajánlja fel nekünk adója 1%-át!

2020. március 12., 22:57
A pénzt a kosárlabda utánpótlásra fordítjuk.

Tisztelt Adófizető Kosárlabdabarátok!


Egyesületünk - a Szombathelyi Ifjú Sólymok Kosárlabda Sportegyesület (székhelye: 9700 Szombathely, Sugár u. 18.) - is azon kedvezményezettek közé tartozik, akik részére az adózó állampolgárok felajánlhatják jövedelemadójuk 1%-át.

 

Egyesületünk a Falco Kosárlabda Clubbal és a Szombathelyi Sportközpont Sportiskolával közösen működteti azt az utánpótlásbázist, mely évről évre nagyon szép eredményeket ér el. A három fél megegyezésének megfelelően egyesületünk fő feladata, a legfiatalabbakkal a sportág megismertetése és megszerettetése, rendszeres edzési és versenyzési lehetőség biztosítása.

Ezen céljaink minél eredményesebb megvalósításához szeretnénk az Ön segítségét kérni.


Adószámunk: 18889167-1-18

 


Esetleges támogatását előre is köszönjük!

 

Váradi Attila

elnök
« Vissza az előző oldalra!


Szombathelyi Ifjú Sólymok Kosárlabda Sportegyesület - Magyar