Soproni SI „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 75:76 (24:11; 12:27; 19:22; 20:16)

Serdülő területi alapszakasz ÉNY ”A” csoport 1. forduló

2016. szeptember 19.

Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium

Szombathelyi SI KA U14 „A” : Sipos Mátyás 22, Németh Benjamin 2, Kovács Levente 2, Poór Gergő 13, Lintner Kristóf 2, Tiborcz Benedek 4, Horváth Ádám 1, Baráth Dávid (-), Viszket Krisztián 11, Varga Gergő 2, Kövesdi Zoltán (-), Varga Benedek 17 pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Dávid Kornél KA „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 71:76 (22:22; 25:20; 11:17; 13:17)

Szombathelyi SI KA U14 „A”: Németh Ákos 4, Sipos Mátyás 32, Kovács Levente (-), Poór Gergő 5, Lintner Kristóf 3, Tiborcz Benedek 15, Horváth Ádám 1, Baráth Dávid 1, Viszket Krisztián (-), Varga Gergő 2, Varga Benedek 13, Horváth Natan (-) pont. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba

Váradiné Szarka Ildikó, a Szombathelyi SI edzője: Az első mérkőzésen megilletődve és idegesen kezdtünk, de a 2. negyedben a pályán lévők nagyot küzdve, megfordították az eredményt. a második félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok. Egyre több hibával játszottunk, de a végén kicsi szerencsével, de megnyertük a mérkőzést. A második mérkőzés is kemény küzdelmet hozott, de talán a végjátékban, az ellenfélnél kevesebb hibával, megnyertük a csatát. Dicséret illeti a fiúkat a jó küzdésért. Nagyon sokat kell fejlődnünk még a következő időszakban, amire elsősorban rengeteg edzésre és munkára lesz szükség.