U14 Szombathelyi SI "A" 2018/2019

Főtábla 6. forduló
Pécs
2019. 04. 27-28.


PVSK-Panthers /A - Szombathelyi SI „A 86:69 (29:23; 16:15; 25:21; 16:10)
Szombathelyi SI „A” : Sándor Péter Barnabás (-), Kenéz Szabolcs 4, Arnóczi Áron 20, Fonyó Botond 7, Hansági Kristóf 9, Pintér Ákos 0, Mesits Maxim 9, Sparks – Hollósy Kornél (-), Dinnyé
Olivér 8, Rácsik Kristóf 2, Sebestyén Botond (-), Horváth Ádám 10.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya


Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szombathelyi SI „A” 68:49 (22:8; 10:19; 20:10; 16:12)
Szombathelyi SI „A” : Kenéz Szabolcs (-), Arnóczi Áron 4, Durázi Levente 1, Ökrös Márk (-), Fonyó Botond 24 Hansági Kristóf 1, Mesits Maxim 3, Sparks – Hollósy Kornél 8,Dinnyés Olivér 2,
Rácsik Kristóf 6, Sebestyén Botond (-), Horváth Ádám (-).
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

Szombathelyi SI „A” - Kiss Lenke KS 80:72 (16:24; 29:7; 20:18; 15:23)
Szombathelyi SI „A” : Sándor Péter Barnabás 8/3, Kenéz Szabolcs 5, Arnóczi Áron 3, Durázi Levente (-), Ökrös Márk 2, Fonyó Botond 10, Hansági Kristóf 9, Mesits Maxim 9, Sparks- Hollósy Kornél 4, Dinnyés Olivér 3, Rácsik Kristóf 18/3, Sebestyén Botond 9.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya


 

Főtábla 5. forduló
Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
2019. 04. 06-07.


Nyíregyházi KéK Cápák - Szombathelyi SI „A - 36:102 (5:31; 13:28; 10:17; 8:26)
Csapat: Sándor Péter Barnabás 7/3, Kenéz Szabolcs 2, Arnóczi Áron 15/3, Durázi Levente 14,
Ökrös Márk 8, Fonyó Botond 6, Hansági Kristóf 15, Pintér Ákos 2, Mesits Maxim 13,
Dinnyés Olivér 6, Sebestyén Botond 4, Horváth Ádám 10.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 


Szombathelyi SI „A” - MAFC 74:70 (24:20; 15:19; 19:14; 16:17)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 2, Kenéz Szabolcs (-), Arnóczi Áron 25, Ökrös Márk (-), Fonyó Botond 9, Hansági Kristóf 8, Mesits Maxim 8, Sparks – Hollósy Kornél 9, Rácsik
Kristóf 9, Sebestyén Botond (-), Horváth Ádám 4. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 

Szolnoki KA - Szombathelyi SI „A” 66:68 (11:23; 14:20; 14:13; 27:12)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 12/3, Kenéz Szabolcs (-), Arnóczi Áron 5, Ökrös Márk 6, Fonyó Botond 7, Hansági Kristóf 7, Mesits Maxim 16, Pallag Márk (-), Sparks – Hollósy
Kornél 1, Dinnyés Olivér 2, Rácsik Kristóf 6, Horváth Ádám 6.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 


Főtábla 4. forduló
Paks, Városi Sportcsarnok
2019. 03. 16-17.


Szombathelyi SI „A” - Atomerőmű SE 58:81 (13:22; 16:21; 17:27; 12:11)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 7/3, Kenéz Szabolcs 5, Arnóczi Áron 12, Ökrös Márk 2, Fonyó Botond 6, Hansági Kristóf 6, Pintér Ákos (-), Mesits Maxim 3, Dinnyés Olivér 4,
Rácsik Kristóf 2, Sebestyén Botond 4, Horváth Ádám 7. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 


Szombathelyi SI „A” - Kiss Lenke KS 75:78 (18:22; 19:20; 15:21; 23:15)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 4, Kenéz Szabolcs 4, Arnóczi Áron 4, Ökrös Márk 6, Fonyó Botond 21/3, Hansági Kristóf 5, Pintér Ákos 9, Mesits Maxim 2, Dinnyés Olivér 7, Rácsik Kristóf 5, Sebestyén Botond 4, Horváth Ádám 4. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 

VASAS Akadémia /A - Szombathelyi SI „A” 101:40 (22:13; 26:6; 21:8; 32:13)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 7/6, Kenéz Szabolcs (-), Arnóczi Áron 7, Ökrös Márk 2, Fonyó Botond 4, Hansági Kristóf 2, Pintér Ákos 2, Mesits Maxim 4, Dinnyés Olivér 2, Rácsik Kristóf 4, Sebestyén Botond 4, Pallag Márk 2. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 

 


Főtábla 3. forduló
Zalaegerszeg, Eötvös Általános Iskola
2019. 02. 23-24.

 


ZTE KK „A” - Szombathelyi SI „A” 75:47 (15:2; 24:19; 20:13; 16:13)
Szombathelyi SI „A” Sándor Péter Barnabás (-), Kenéz Szabolcs 2, Arnóczi Áron 7/3, Sparks- Hollósy Kornél (-), Fonyó Botond 14, Hansági Kristóf 5, Pintér Ákos (-), Mesits Maxim 6, Rácsik
Kristóf 2, Sebestyén Botond 3, Horváth Ádám (-). Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 


Zsíros Akadémia /A - Szombathelyi SI „A” 60:49 (10:15; 27:6; 9:15; 14:13)


Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás (-), Kenéz Szabolcs (-), Arnóczi Áron 20, Durázi Levente 4, Sparks- Hollósy Kornél 5, Fonyó Botond 8, Hansági Kristóf 4, Pintér Ákos (-), Mesits Maxi 6, Rácsik Kristóf (-), Sebestyén Botond 2, Dinnyés Olivér (-). Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 

Szombathelyi SI „A” -MAFC/A 62:71 (17:21; 21:26; 8:13; 16:11)


Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás (-), Arnóczi Áron 9/3, Kenéz Szabolcs 7/3, Fonyó Botond 27/9, Hansági Kristóf (-), Pintér Ákos 3/3, Mesits Maxim 6, Varga Ádám (-), Tóth Szilárd (-), Rácsik Kristóf 9, Sebestyén Botond 7, Horváth Ádám 3. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 


Főtábla 2. forduló
Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola
2019. 02. 02-03.

 

Szombathelyi SI „A” - ZTE KK „A” 68:83 (12:30; 27:11; 15:30; 14:12)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 8/3, Mezőfi Marcell 3/3, Arnóczi Áron 6, Kenéz Szabolcs 1, Ökrös Márk (-), Fonyó Botond 5, Hansági Kristóf 14, Pintér Ákos 2, Mesits Maxim 3,
Sparks- Hollósy Kornél 2, Rácsik Kristóf 12/3, Horváth Ádám 12. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

 

DKKA „A” - Szombathelyi SI „A” 75:78 (20:13; 10:20; 22:14; 16:21; 7:10)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 6/3, Arnóczi Áron 22/3, Kenéz Szabolcs 4, Ökrös Márk (-), Fonyó Botond 12, Hansági Kristóf 14, Pintér Ákos 2, Mesits Maxim 3, Sparks- Hollósy
Kornél 5, Dinnyés Olivér (-), Rácsik Kristóf (-), Horváth Ádám 10. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya

Szombathelyi SI „A” - PVSK NKA „A” 89:80 (20:21; 26:25; 21:22; 22:12)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 2, Arnóczi Áron 13, Kenéz Szabolcs 2, Ökrös Márk (-), Fonyó Botond 9, Hansági Kristóf 18, Pintér Ákos 6, Mesits Maxim 15, Sparks- Hollósy Kornél 10, Tóth Szilárd (-), Rácsik Kristóf 9, Horváth Ádám 5.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya


Főtábla 1. forduló
Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium Tornacsarnok
2019. 01. 12-13.


Szombathelyi SI „A” - ASE „A” 66:63 (17:12; 12:16; 24:13; 13:22)
Szombathelyi SI „A”:  Sándor Péter Barnabás (-), Durázi Levente 6, Arnóczi Áron 14, Sparks- Hollósy Kornél 2, Ökrös Márk 8, Fonyó Botond 11/3, Hansági Kristóf 6, Pintér Ákos 1, Mesits
Maxim 6, Sebestyén Botond (-), Rácsik Kristóf (-), Horváth Ádám 12.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya, Bakon Csaba


Szombathelyi SI „A” - Soproni Tigrisek 82:71 (20:21; 24:15; 15:17; 23:18)
Szombathelyi SI „A”:  Durázi Levente 6, Arnóczi Áron 9/3, Sparks- Hollósy Kornél 2, Ökrös Márk 2, Fonyó Botond 10/3, Hansági Kristóf 12, Pintér Ákos (-), Mesits Maxim 7, Varga Ádám (-), Rácsik Kristóf 16, Dinnyés Olivér (-), Horváth Ádám 18.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya, Bakon Csaba

MAFC „A” - Szombathelyi SI „A” 82:87 (21:16; 23:22; 12:31; 26:18)
Szombathelyi SI „A”: Sándor Péter Barnabás 7/3, Arnóczi Áron 4, Sparks- Hollósy Kornél (-), Ökrös Márk 8, Fonyó Botond 12, Hansági Kristóf 13, Mesits Maxim 7, Varga Ádám (-), Tóth Szilárd 1, Sebestyén Botond (-), Rácsik Kristóf 8, Horváth Ádám 27/3.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya, Bakon Csaba


Serdülő területi alapszakasz ÉNY ”A” csoport 3. forduló

Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 17.


Szombathelyi SI U14 „A” - Dávid Kornél KA „A” 78:79 (17:16; 23:19; 24:30; 14:14)
Szombathelyi SI KA: Sándor Péter Barnabás 12/6, Durázi Levente 7, Fonyó Botond 18/3, Hansági Kristóf 10, Mesits Maxim 15, Pintér Ákos (-), Kenéz Szabolcs (-), Varga Ádám (-), Tóth Szilárd (-), Dinnyés Olivér (-), Rácsik Kristóf 4, Sparks – Hollósy Kornél 8.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya, Bakon Csaba


Soproni SI KA „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 64:70 (20:16; 11: 27; 19: 12; 14:15)
Szombathelyi SI KA: Sándor Péter Barnabás 6, Durázi Levente 2, Fonyó Botond 14, Hansági Kristóf 13, Mesits Maxim 3, Pintér Ákos 3, Varga Ádám 6, Tóth Szilárd 1, Dinnyés Olivér 4, Rácsik Kristóf 4, Sparks – Hollósy Kornél 4, Vass Benedek (-).
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bíró Dorottya, Bakon Csaba

 



Serdülő területi alapszakasz ÉNY ”A” csoport 2. forduló
Zalaegerszeg, Eötvös Általános Iskola
2018. október 14.


Dávid Kornél KA „A” - Szombathelyi SI U14 „A” 69:72 (19:14; 12:13; 24:26; 14:19)
Szombathelyi SI U14 „A”: Sándor Péter Barnabás 5/3, Arnóczy Áron 12, Ökrös Márk 11, Fonyó Botond 14, Mesits Maxim 4, Pintér Ákos 11/6, Kenéz Szabolcs (-), Varga Ádám (-), Dinnyés Olivér 2, Rácsik Kristóf 7, Sparks – Hollósy Kornél 4, Pallag Márk 2
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba, Bíró Dorottya

ZTE KK „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 88:59 (28:12; 14 16; 27:19; 19:12)
Szombathelyi SI U14 „A”: Mezőfi Marcell 12/3, Arnóczy Áron 4, Durázi Levente 8, Ökrös Márk 2, Fonyó Botond 4/3, Mesits Maxim 10, Pintér Ákos 7, Varga Ádám 2, Tóth Szilárd 6, Rácsik Kristóf 2, Sparks-Hollósy Kornél 2, Pallag Márk (-).
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba, Bíró Dorottya


Szombathelyi SI U14 (U16) - DKKA U16 „B” 113:24 (38:8; 29:6; 18:3; 28:7)

Regionális fiú kadet bajnokság É-NY B csoport
Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
2018. október 10.

Csapat: Sándor Péter Barnabás 6, Mesits Maxim 6, Ökrös Márk 8, Ács Olivér 12, Fonyó Botond 10,
Hansági Kristóf 18, Rácsik Kristóf 6, Geröly Márton 22, Varga Gergő 17, Garger Zorán 8.
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba, Bíró Dorottya


Serdülő területi alapszakasz ÉNY ”A” csoport 1. forduló
Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
2018. szeptember 16.


Szombathelyi SI U14 „A” - ZTE KK "A" 55:91 (8:30; 15:16; 15:30; 17:15)
Csapat: Sándor Péter Barnabás 7, Mezőfi Marcell 4, Arnóczy Áron 11, Ökrös Márk 6, Fonyó
Botond 13, Mesits Maxim 3, Pintér Ákos (-), Kenéz Szabolcs 7 (-), Tóth Szilárd (-), Rácsik Kristóf
2, Sparks – Hollósy Kornél 2, Pallag Márk (-)
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba, Bíró Dorottya


Soproni SI KA „A” - Szombathelyi SI KA U14 „A” 64:70 (20:16; 11: 27; 19: 12; 14:15)
Csapat: Sándor Péter Barnabás 10, Arnóczy Áron 10, Durázi Levente 6, Ökrös Márk 5, Fonyó
Botond 12/6, Mesits Maxim 13, Pintér Ákos 2, Kenéz Szabolcs 2 (-), Varga Ádám 4, Dinnyés
Olivér 2, Rácsik Kristóf 2, Pallag Márk 2
Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Bakon Csaba, Bíró DorottyaSzom




« Vissza az előző oldalra!

Szombathelyi Ifjú Sólymok Kosárlabda Sportegyesület - Magyar